Mindfulness ve Meditasyonu evinizin rahatlığında öğrenin

Sıkça Sorulan Sorular


MINDFULNESS NEDİR?

Mindfulness zihinsel bir beceridir. Dikkatimizi içinde bulunduğumuz ana odaklarken, iç ve dış dünyamızda olan olayları yargılamadan gözlemleyebilmek olarak tanımlanır. Bu egzersizlerin beyni yeniden yapılandırdığı ve mutluluk seviyesinde kayda değer artış sağladığı tespit edilmiştir.

Günümüzde bedensel sağlık için sporun önemi neredeyse hepimiz biliyoruz. Zihnimizi de düzenli Mindfulness egzersizi ile zinde tutmak ve kas geliştirir gibi zihinsel beceriler geliştirmek mümkündür.

MINDFUL ACADEMY MOBİL SERVİSİ NEDİR?

Kullanıcıların her hafta 2 video ile adım adım mindfulness tekniğini öğrendikleri, Mindful Academy tarafından mobil platformlar için özel olarak tasarlanan bir servistir.

Teorik ve pratik bilgilerin dengeli bir şekilde harmanlandığı, son derece pratik önerilerle abonenin sıkılmadan ilerlemesini sağlayan 26 haftalık bütünsel bir programdır.

PROGRAMA KİMLER KATILMALI?

Modern hayatın stresi altında çalışan, odaklanamayan, mutlu olmakta zorluk çeken, zihinsel olarak çabuk yorulan, iş ve özel hayatı dengelemek isteyen herkes.

MINDFULNESS SERVİSİ İLE KAZANILAN BECERİLER

Mindfulness egzersizlerini yapan kişilerin beyni yeniden yapılanır. Bu egzersizler dikkati geliştirerek;

  • Konsantre olabilme
  • Duyguları yönetebilme gibi becerileri geliştirirken;
Mutluluk seviyesinde de kayda değer artış sağlar.

Günümüzde bedensel sağlık için sporun önemini neredeyse hepimiz biliyoruz.

Düzenli Mindfulness egzersizlerinin aynı spor gibi zihnimizi geliştirdiği, dinlendirdiği ve güçlendirdiği araştırmalarla kanıtlanmıştır.